MEANWELL 320W HLG-320H-12A 264W-12V-22A IP65
MEANWELL 320W HLG-320H-12A 12VDC LED tápegység
Raktáron 2 db
Cikkszám: 92991M
db
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Nyomtat
Kérdés a termékről
Olcsóbban szeretném:
Kérdezne a termékkel kapcsolatban? Segítünk: 0670 940 9205
Információk a termékről
Adatok
Gyártó
Meanwell
A termék gyártója.
Garancia
3 év
PFC szűrő
Igen
Kimenő feszültség
12V=
Méret
252x90x43,8 mm (LxWxH)
MeanWell 320-H
AC-DC Egy kimenetű LED meghajtó Mix mód (CV+CC) beépített PFC-vel; Kimenet 12VDC, 22A; IP67; Kábel kimenet
  • Vin: 90-305VAC  127-431VDC
  • Vout: 12VDC /22A 264W
  • Hőmérséklet tartomány -40- +80C°
  • PFC
  • Méret:252x90x42mm
  • IP védettség: IP67
  • kimenet beépített potenciométerrel állítható
Fogyasztás kalkulátor
LED fogyasztás kalkulátor
LED szalag típusa:
Működtető feszültség: -
Fogyasztás:-
LED szalag hossza:
méter
Kalkulál
A kiválasztott LED szalag fogyasztása:
0 W 0 A
Tápegység kiválasztásánál: a kiszámított fogyasztás Watt-ban megadott értékénél 20%-al erősebb tápegységet válasszon!!! Tehát ha a LED szalag fogyasztása 100W, akkor 120W-os tápegység használata ajánlott.
A vezérlő és jelerősítő kiválasztásánál: a kalkulált áramerősség Amperben megadott értékét vegye figyelembe és ez alapján állítsa össze LED világítása egységeit. Példa: 3528-60 20 méternyi LED szalag esetén ez az érték 8A. Ha a vezérlő csak 4A kapcsolható teljesítményű, akkor válasszon jelerősítőt is a szettjéhez.