Kanlux  MORTA CT-DSL50-SR üveg spot lámpa 18512
Raktáron 1 db
Cikkszám: 18512
db
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Nyomtat
Kérdés a termékről
Olcsóbban szeretném:
Kérdezne a termékkel kapcsolatban? Segítünk: 0670 940 9205
Információk a termékről
A MORTA szpot lámpa használható 12V MR16 vagy 230V Gu10 50mm-es fejelésű halogén vagy LED égőkkel. Az S-LIGHTLED a legjobb ár-érték arányú LED égőket kínálja a Philips és a Kanlux kínálatából.
12V MR16 LED égők >
Gu10 LED égők >
Kiegészítő termékek
Kanlux GU10 porcelán foglalat 15cm vezetékkel/402/
Kanlux HLDR-CT-GX5,3 12V porcelán foglalat /72109/