MEANWELL 100W ELG-100-24DA  DALI LED tápegység IP65
Jelenleg nem rendelhető
Cikkszám: LEDTM04588
Szállítási idő ha nincs raktáron: 2-4 nap
Jelenleg nem rendelhető
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Nyomtat
Kérdés a termékről
Készletértesítő:
Kérdezne a termékkel kapcsolatban? Segítünk: 0670 940 9205
Információk a termékről
Adatok
Gyártó
Meanwell
A termék gyártója.
Garancia
3 év
PFC szűrő
Igen
Kimenő feszültség
24V=
Fogyasztás kalkulátor
LED fogyasztás kalkulátor
LED szalag típusa:
Működtető feszültség: -
Fogyasztás:-
LED szalag hossza:
méter
Kalkulál
A kiválasztott LED szalag fogyasztása:
0 W 0 A
Tápegység kiválasztásánál: a kiszámított fogyasztás Watt-ban megadott értékénél 20%-al erősebb tápegységet válasszon!!! Tehát ha a LED szalag fogyasztása 100W, akkor 120W-os tápegység használata ajánlott.
A vezérlő és jelerősítő kiválasztásánál: a kalkulált áramerősség Amperben megadott értékét vegye figyelembe és ez alapján állítsa össze LED világítása egységeit. Példa: 3528-60 20 méternyi LED szalag esetén ez az érték 8A. Ha a vezérlő csak 4A kapcsolható teljesítményű, akkor válasszon jelerősítőt is a szettjéhez.