MEANWELL 200W XLG-200-24 LED tápegység IP67
Raktáron 7 db
Cikkszám: MEA8901
db
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Nyomtat
Kérdés a termékről
Olcsóbban szeretném:
Kérdezne a termékkel kapcsolatban? Segítünk: 0670 940 9205
Információk a termékről
Adatok
Gyártó
Meanwell
A termék gyártója.
Garancia
5 év
PFC szűrő
Igen
Kimenő feszültség
24V=
Kiemelkedő minőségű egykimenetes LED tápegység bel,- és kültéri alkalmazásokhoz.
Vin: 100-305 VAC/142-431
Vout: 24 VDC/A, a kimentei áram 24 VDC/8,3A között a beépített potméterrel szabályozható
P: 200 W
PFC, SELV,
Méretek: 199 x 63 x 35,5 mm (L x W x H)
IP védettség: IP67
Fogyasztás kalkulátor
LED fogyasztás kalkulátor
LED szalag típusa:
Működtető feszültség: -
Fogyasztás:-
LED szalag hossza:
méter
Kalkulál
A kiválasztott LED szalag fogyasztása:
0 W 0 A
Tápegység kiválasztásánál: a kiszámított fogyasztás Watt-ban megadott értékénél 20%-al erősebb tápegységet válasszon!!! Tehát ha a LED szalag fogyasztása 100W, akkor 120W-os tápegység használata ajánlott.
A vezérlő és jelerősítő kiválasztásánál: a kalkulált áramerősség Amperben megadott értékét vegye figyelembe és ez alapján állítsa össze LED világítása egységeit. Példa: 3528-60 20 méternyi LED szalag esetén ez az érték 8A. Ha a vezérlő csak 4A kapcsolható teljesítményű, akkor válasszon jelerősítőt is a szettjéhez.