Kanlux MORTA CT-DTL50-SR üveg spot lámpa 26718
Nincs raktáron, rendelhető
Cikkszám: 26718
Szállítási idő ha nincs raktáron: 2 nap
db
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Nyomtat
Kérdés a termékről
Olcsóbban szeretném:
Kérdezne a termékkel kapcsolatban? Segítünk: 0670 940 9205
Információk a termékről
A MORTA szpot lámpa használható 12V MR16 vagy 230V Gu10 50mm-es fejelésű halogén vagy LED égőkkel.
Kiegészítő termékek
Kanlux GU10 porcelán foglalat 15cm vezetékkel/402/
Kanlux HLDR-CT-GX5,3 12V porcelán foglalat /72109/