Topmet BEGTON12 LED profil natur aluminium változatban 4 méteres szálban
LED profil BEGTON12 JC/S 4000mm natur alu
Raktáron 1 db
Cikkszám: C7040000
db
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Nyomtat
Kérdés a termékről
Olcsóbban szeretném:
Kérdezne a termékkel kapcsolatban? Segítünk: 0670 940 9205
Információk a termékről
Adatok
Letöltések
Gyártó
Topmet
A termék gyártója.
Garancia
1 év
Szín
Natur alu
Megfelelőségi nyilatkozat
BEGTON12 egy nagyon kedvező áron elérhető felületre szerelhető aluminium LED profil. Elsősorban polcok, díszvilágítások kialakítására ajánljuk. A profil belső mérete 12mm, ennek ellenére max. 10W/m fogyasztású LED szalag beépítését javasoljuk a profil hűtőfelülete és falvastagsága miatt.
Anyag: alumínium
Szín: natur
Hosszúság: 4050 mm
Max. LED szalag szélesség: 12 mm (max. 10W/m fogyasztású LED szalaghoz ajánlott!)
Rögzítés: "S" rögzítő
Fedél: LED profil fedél "C" klikk, LED profil fedél "J"
Felhasználás: dekor világítás, bútorvilágítás, felületre szerelve, stb.
A LED profilokból a legkisebb választható méret 2 méter, de több típusból elérhető 4 méteres változat is. A feltüntetett ár 1db 4050mm-es LED profilra vonatkozik és nem tartalmazza a fedél és végelem árát.