LED profil SMART-IN16 BC3/U4 eloxált
Raktáron 106 fm
Cikkszám: F6000220
fm
Összehasonlítás
Kedvencekhez
Nyomtat
Kérdés a termékről
Olcsóbban szeretném:
Kérdezne a termékkel kapcsolatban? Segítünk: 0670 940 9205
Információk a termékről
Adatok
Letöltések
Gyártó
Topmet
A termék gyártója.
Garancia
1 év
Szín
Eloxált
Megfelelőségi nyilatkozat
Min. rendelhető mennyiség
2 fm
Választható mennyiségek
2 fm, 4 fm, 6 fm, 8 fm, ...
A SMART-IN16 BC3/U4 süllyeszthető LED profil használatával homogén fénysávokat alakíthat ki bútorokban, polcokban, tömör, vagy gipszkarton falakban. A SMART-IN16 profilba két darab 8mm széles LED szalag is beépíthető, a profil közepes teljesítményű egyszínű, vagy RGB szalagok hűtésére is alkalmas. A "B" típusú fedél "SLICK" rendszerrel utólag rápattintható, vagy a profilhoz használható a "C3" klikk típusú fedél is.
Anyag: alumínium
Szín: eloxált
Hosszúság: 2000 mm
Max. LED szalag szélesség: 16 mm (akár 2x8 mm LED szalaggal)